ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

2021.11.24

Коли справа доходить до технологій, немає такого поняття, як досконалість. Ось кілька факторів, які можуть вплинути на ефективність або продуктивність вашої сонячної системи.

Монтажна позиція

Сонячні панелі функціонують в залежності від того, скільки сонячної енергії вони можуть поглинути. Щоб підвищити ефективність сонячної панелі, переконайтеся, що вона встановлена як можна далі від сонця. Оскільки сонце рухається по небу протягом дня, різні поверхні даху в будинку будуть поглинати різну кількість сонячного світла в різний час, тому спосіб установки системи в окремому місці установки буде впливати на вироблення енергії. Ідеальна орієнтація для сонячних панелей в Україні - це орієнтація на південь під ухилом 30 градусів.

Сонячне випромінювання

Сонячне світло має вирішальне значення для правильного функціонування сонячних панелей і вироблення сталої енергії. Більшість людей помилково вважають, що саме сонячне тепло дозволяє фотоелектричним елементам виробляти електрику. Вироблення енергії безпосередньо пов'язана з кількістю сонячного світла (УФ-променів), що падає на панель.

Температура

Ось цікавий факт про сонячну енергію: чим тепліше сонячні елементи, тим менше вони ефективні.

Якщо ви плануєте встановити сонячні панелі, ви повинні враховувати середню температуру вашого поточного місця розташування. Надмірна кількість надлишкового тепла може фактично зменшити виробництво. Постарайтеся розташувати ваші панелі таким чином, щоб забезпечити достатній потік повітря, щоб підтримувати їх при оптимальній температурі для найкращих умов експлуатації.

Забруднення

Брудні сонячні панелі виробляють менше електроенергії. Пил, бруд і інше сміття, що осідає на поверхні сонячних панелей блокує потрапляння сонячного світла на сонячні елементи і знижує продуктивність сонячної системи. У районах з частими дощами забруднення зазвичай незначне. Області, які мають тривалі періоди сухої погоди, отримують більше забруднення протягом літа.

Це ключові чинники, які необхідно враховувати при виробництві сонячної енергії.

Корпорація Радіан - завжди готова допомогти вам стати нарешті незалежними. Ми пропонуємо проекти "під ключ". Що це означає? Весь процес проходить під нашим контролем. Від виїзду нашого фахівця до здачі в експлуатацію станції.

У вас є 2 варіанти: спостерігати або взяти участь і заробляти.

Натисніть Enter для пошуку або ESC, щоб закрити