Представлен украинский электромобиль Kugel – миникар форм-фактора Smart

Новий електромобіль вже через два місяці має надійти в продаж за ціною 9500 євро.

Після появи в мережі першого зображення компактного міського електрокара Kugel журналісти авто24 взяли інтерв’ю у розробника моделі Андрія Джазовська, відомого як творця вітчизняного суперкара Hymera.

За словами Джазовська, автомобіль Kugel – це компактний (всього 2,7 м в довжину) міський електромобіль, який буде проводитися в місті Малага (Іспанія). На нього вже є замовлення від влади Монако, а також від українського екопоселення під Борисполем.

Дизайн електромобіля Kugel розробив Dejan Hristov. Завдяки кулястому кузову машина істотно відрізняється від нинішніх конкурентів. Автомобіль виконаний в двох варіантах – трьох- і шестимісному. Місце водія в Kugel знаходиться посередині, двоє пасажирів переднього ряду розміщені трохи позаду.

Кузов новинки зроблений зі склопластику, що дозволяє виготовляти його дрібносерійне на невеликому підприємстві, а не на автозаводі. Передбачено спеціальні модифікації для служб доставки.

Мінікар Kugel буде проводитися тільки з електричною силовою установкою. На сьогодні машина приводиться в рух 3,3-кіловатним електромотором, крутний момент якого становить 130 Нм. Запас ходу може коливатися від 180 до 220 км (з опціональним зарядним пристроєм), а повний заряд батарея отримує за 20 хвилин.

Украинский миниатюрный электрокар

На даху Kugel розміщені сонячні батареї, які в денний час здатні забезпечувати роботу кліматичної системи. Габарити тримісній моделі – 2,7 м в довжину, 1,55 завширшки і 1,56 у висоту, колісна база становить 1867 мм. Авто може взяти на борт 250 кг.

Вартість електромобіля на момент початку продажів влітку 2018 року становитиме від 9500 євро.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: