У Tesla Roadster встановлять нагнітачі повітря, як на ракеті

Tesla Roadster буде поставлятися клієнтам з пакетом SpaceX, який включає в себе нагнітачі холодного повітря для підвищення продуктивності автомобіля.

При цьому встановити їх планують за номерним знаком на задньому бампері електромобіля.

Ілон Маск під час першої презентації Roadster озвучив безліч вражаючих функцій. Серед іншого він говорив, що за рахунок пакета SpaceX автомобіль зможе не тільки прискорюватися, але ще і підніматися в повітря.

До сих пір не ясно, як же ці нагнітачі холодного повітря будуть виглядати. Однак, за словами директора Tesla, заховати їх планують за номерним знаком.

Спочатку Маск заявляв, що в виробництво новий електромобіль піде вже в 2020 році. На нього вже почали надходити і попередні замовлення, при тому, що для бронювання базової версії потрібно внести 200 000 доларів. Але зараз директор Tesla почав говорити про те, що виробництво Roadster не є пріоритетом компанії.

Нагадаємо, що компанія Tesla після кількох невдалих спроб все-таки змогла розробити оновлення, яке дозволяє поєднати роботу Model 3 і адаптера для зарядки CHAdeMO.

Раніше писали, що американський виробник електромобілів Tesla готується наростити виробництво після рекордних поставок у другому кварталі. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: