AMAZON ЗАПУСКАЄ ТРИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ В США І ІСПАНІЇ

amazon-yenilenebilir-enerji-

Інтернет-компанія Amazon оголосила про плани по запуску трьох нових проектів в області сонячної енергетики. Два з них будуть здійснюватися в США і один проект компанія планує запустити в Іспанії.

Згідно з опублікованими даними, до південного сходу від Севільї буде побудований сонячний парк потужністю 149 МВт для постачання сонячної електроенергією логістичних центрів в Європі.
За даними компанії, це перший великий проект Amazon з відновлюваної енергії в штаті Іллінойс і дев’ятий в Вірджинії.

На сьогоднішній день Amazon запустила більше 70 проектів з відновлюваних джерел енергії по всьому світу, сукупна потужність яких складає 1900 МВт, і які виробляють понад 5,3 мільйона мегават-годин електроенергії на рік, включаючи 21 вітро-сонячний парк і 50 сонячних електростанцій на дахах логістичних центрів. Компанія планує задовольняти свої потреби в електроенергії до 2024 року до 80% за рахунок поновлюваних джерел енергії і до 2030 року до 100%.

Amazon поки не назвала терміни реалізації цих проектів, які допоможуть забезпечити енергією роботу центрів обробки даних Amazon Web Services, а також мережі складів Amazon в Європі.

envelop facebook search