Американський пивний гігант планує перевести свої виробничі потужності на “зелену” енергію

Компанія Anheuser-Busch підписала 15-річну угоду про покупку електроенергії, виробленої СЕС Maplewood.

Американський пивоварний гігант Anheuser-Busch підписав з Recurrent Energy, дочірньою компанією Canadian Solar, 15-річну угоду про покупку електроенергії з сонячної ферми Maplewood. Станція потужністю 310 МВт буде введена в комерційну експлуатацію в 2021 році.

Recurrent Energy також знаходиться на стадії пошуку потенційних пайових партнерів для пакета проектів Maplewood, до складу якого, крім СЕС Maplewood, входить також Maplewood 2 на 40 МВт.

Віце-президент з питань закупівель та сталого розвитку Anheuser-Busch, Інгрід де Рик, заявила: “Ми пишаємося тим, що можемо таким чином проявляти турботу про навколишнє середовище, і з задоволенням повідомляємо, що до 2021 року весь наш асортимент пива буде варитися з використанням 100% відновлюваної сонячної і вітрової енергії.

Завдяки співпраці з Recurrent Energy ми зможемо досягти однієї з наших цілей в галузі сталого розвитку на території США не в 2025 році, як планувалося, а на чотири роки раніше “.

Recurrent підписала з нафтогазовою компанією Energy Transfer угоду про постачання електроенергії, виробленої СЕС Maplewood 2, запуск якої також заплановано на 2021 рік. Термін дії цієї угоди теж становить 15 років.

Раніше писали, що Міжнародне агентство з відновлюваної енергії (IRENA) опублікувало новий всеосяжний доповідь з економіки відновлюваної енергетики Renewable Power Generation Costs in 2018. У якому написано, що сонячна та вітрова енергетика – найдешевші технології генерації в більшості регіонів світу.

Також Європейська асоціація сонячної енергетики SolarPower Europe опубліковалапрогноз розвитку світової фотоелектричної сонячної енергетики до 2023 року. У звіті розглядаються три сценарії розвитку.

envelop facebook search