APPLE підключається до ЕНЕРГІЇ СОНЦЯ

Apple

Не секрет, що компанія Apple не тільки поставляє висококласну техніку, а й дбає про навколишнє середовище, використовуючи в своїх продуктах перероблені матеріали, а також утилізуючи і переробляючи свою власну стару техніку. Але також компанія відома своїм прагненням повністю перейти на енергоспоживання від відновлюваної енергетики (в більшості своїй сонячної і вітрової).

Apple є одним з найбільших в США покупців електроенергії, виробленої за допомогою відновлюваних джерел енергії. Компанія приєдналася до ініціативи RE100 і поставила собі за мету повністю перевести своє енергоспоживання на поновлювані джерела електроенергії.

Коли у керівництва компанії запитують, чи шкодить покупка «чистої» енергії прибуткам компанії, генеральний директор Тім Кук жорстко відповідає: «Якщо ви вважаєте, що ми робимо все тільки заради прибутку, вам не слід вкладати в нас гроші»

Апетити технологічного гіганта у відновлюваній енергетиці ростуть

Компанія Swinerton Renewable Energy встановила більш 688 000 сонячних модулів від LONGi і Canadian Solar, розміщених на одноосьових трекерах NEXTracker і керованих сонячними інверторами Sungrow. Сонячна електростанція вже працює у місті Боулдер, штат Невада, на території в 405 гектарів. Генеруюча компанія підписала з Apple угоду про покупку ними електроенергії за ціною 3.115 цента/кВт* год починаючи з 1 липня 2019 року до кінця 2044 року.

Об’єкт Техрі 2 (Techren II) потужністю 251МВт є здебільшого з п’яти об’єктів загальною потужністю понад 300МВт. Первісна проектна потужність сонячної електростанції становила 200МВт, але її вдалося збільшити за рахунок двосторонніх сонячних модулів і одноосьових трекерів NX Horizon. За рік об’єкт повинен генерувати 579,1ГВт електроенергії і 322,8 тонн СО2. І це повністю відповідає політиці Apple в плані зниження впливу на навколишнє середовище.

Установка солнечных модулей на одноосные трекерыУстановка сонячних модулів на одновісні трекери

envelop facebook search