AUDI ВИПУСТИТЬ ЕЛЕКТРИЧНИЙ СЕДАН AUDI A9 E-TRON до 2024 року

Німецький автовиробник анонсував вихід серійного електричного седана, створеного на базі концепту Aicon і покликаного конкурувати з преміальним Mercedes EQS.

Компанія Audi прагне зайняти своє місце в сегменті електромобілів класу Luxury, для чого підрозділ автовиробника, що отримало назву Artemis, зайнятий розробкою нового флагманського седана Audi A9 E-tron. Новинка створена за мотивами концепту Aicon, представленого 3 роки тому, і буде представлена ​​в 2024 році.

Модель повинна буде конкурувати з преміальними електричними седанами Mercedes-Benz EQS і Jaguar XJ. Причому її наділять найпередовішими технологіями, в тому числі автопілотом, 5G, доповненої реальності і поновлення «по повітрю».

В даний час модель носить кодову назву E6 і знаходиться на ранніх стадіях розробки. Не виключено, що габарити електрокара Audi A9 e-tron порівнюватимуться з розмірами моделі A7, але салон буде такий же просторий, як у A8.

Audi вже оголосила про плани запустити до 20 повністю електричних і 10 гібридних моделей з модулями в рамках програми, в яку інвестують близько 12 млрд євро. Робоча група Artemis займає центральне місце в планах нового голови правління Audi Маркуса Дюссманна, які дозволять компанії повернути собі репутацію технічного лідера. Artemis буде працювати у співпраці з відділом розробки Audi, а також з інженерами та експертами з програмного забезпечення з інших підрозділів.

Нагадаємо, що Audi представила електричний кросовер Q4 e-tron вартістю від $ 45000.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: