БІЛЬШЕ 25 ТИС. УКРАЇНСЬКИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ ЗАОЩАДЖУЮТЬ НА ЕНЕРГОСПОЖИВАННІ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЕС

Станом на 1 липня 2020 вже більше 25600 домогосподарств в Україні використовують «чисту» електроенергію, встановивши сонячні електростанції.

Обсяг вкладених сім’ями інвестицій перевищує 520 млн євро, а сумарна потужність всіх домашніх СЕС – 658 МВт.

Зокрема, протягом II кварталу 2020 року ще близько 1500 домогосподарств перейшли на сонячні системи.

«Використовуючи електроенергію з сонця, сім’ї самостійно забезпечують свої енергетичні потреби і економлять на комунальні послуги. Якщо встановити акумуляторне устаткування, то можна стати фактично автономним і незалежним », – прокоментував голова Держенергоефективності Костянтин Гура.

У свою чергу, заступник голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко звернув увагу на те, що СЕС домогосподарств – це мала розподілена генерація, яка дозволяє використовувати енергію в точці її виробництва. Це, в свою чергу, сприяє уникненню втрат в мережах при транспортуванні електроенергії.

«Ще одна перевага СЕС – це додатковий стимул для власників стежити за споживанням електроенергії, змінювати та впроваджувати енергоефективні заходи та використовувати« smart »-технології», – підкреслив Ю. Шафаренко.

ТОП-5 областей за кількістю СЕС приватних домогосподарств:

• Дніпропетровська – майже 3500;
• Тернопільська – понад 2200;
• Київська – понад 2000;
• Івано-Франківська – більше 1900;
• Закарпатська – майже 1600.

Корпорація Радіан розрахує для Вас комерційну пропозіцію, щоб ви оцінили всю привабливість інвестиції НЕ лишь на словах, а на реальних цифрах. За детальною інформацією ви можете звернутися до спеціалістів Корпорації Радіан.

З вірою у Вас та Вашу Енергонезалежність!
Команда Корпорації Радіан!

envelop facebook search