Coca-Cola встановила сонячну електростанцію на даху заводу

У Швейцарії Coca-Colа встановила двосторонні сонячні панелі потужністю 115 кВт. Модулі такого типу дозволяють добувати більше енергії при менших витратах.

Це перший об’єкт “зеленої” енергетики на двосторонніх фотоелектричних модулях, зданий в комерційну експлуатацію в Європі.

Встановлені на даху заводу в комуні Вальс двосторонні сонячні панелі орієнтовані зі сходу на захід. Це дозволяє змістити пік видобутку енергії на ранкові та вечірні години. Також це дозволяє отримувати на 30% більше електроенергії протягом всього життєвого циклу в порівнянні зі звичайними односторонніми модулями.

Відзначається, що двосторонні модулі стали одним з головних трендів на ринку сонячної енергетики після того, як в 2018 році їх частка на ринку досягла 20% і продовжує зростати на сьогоднішній день.

Двосторонні сонячні панелі на даху заводу Coca-Cola

“Використання двосторонніх модулів в комерційних проектах говорить про те, що власники сонячних установок все більше орієнтуються на кінцеву собівартість електроенергії протягом всього життєвого циклу модулів. Двосторонні модулі є одними з найбільш ефективних і дозволяють досягти максимально швидкого повернення інвестицій”, – заявив представник фірми постачальника панелей.

Уряд Швейцарії заявив, що до 2050 року країна стане кліматично нейтральною. Це означає, що викиди парникових газів будуть знижені до рівнів, які можуть бути поглинені природним шляхом або за допомогою технологій уловлювання.

envelop facebook search