COVID-19 завдала серйозного удару: ООН закликає інвестувати в поновлювані джерела енергії

COVID-19 завдала серйозного удару по промисловості, пов’язаної з викопними видами палива. І це ще один привід серйозно задуматися про перехід на поновлювані джерела енергії, які, як стало очевидно, не тільки екологічно чисті, а й економічно вигідні.

В останні роки багато підприємств і ферм все активніше використовують поновлювані джерела енергії. Інвестори з великим бажанням фінансують проекти, пов’язані з розвитком зелених технологій. Все це вносить величезний внесок в діяльність щодо обмеження глобального потепління.

Як повідомляється в докладі, вартість установки для отримання відновлюваної енергії знижується, а віддача в потужностях стрімко зростає, передає центр новин ООН. А це означає, що інвестиції принесуть великі дивіденди.

Вартість витрат на розвиток вітряних і сонячних установок продовжує падати, завдяки технологічним удосконаленням. Ще одна важлива причина – зростання масштабів виробництва поновлюваних джерел енергії і жорстка конкуренції на аукціонах. Витрати на електроенергію від нових сонячних фотоелектричних станцій в другій половині 2019 року було на 83% нижче, ніж десятиліттям раніше.

Ефективність доведена успішними європейськими підприємцями. Переходьте на головну сторінку і залишайте заявку на розрахунок своєї пропозиції.

envelop facebook search