До 2020 року Facebook має намір перейти виключно на поновлювані джерела енергії

Компанія Facebook заявила про свої плани скоротити викиди парникових газів на 75% і перевести всю свою операційну діяльність на споживання електроенергії, отриманої виключно з відновлюваних джерел до кінця 2020 року. Ці зусилля є частиною її зобов’язань по боротьбі зі зміною клімату.

Компанія вже підписала нові контракти на поставки більш ніж 3 ГВт електроенергії, отриманої від Сонця і вітру. Це сталося в проміжку часу з 2013 року, коли Facebook зайнялася цією ініціативою. Ці сонячні і вітрові генеруючі потужності побудовані в тих же мережах, що і центри обробки даних Facebook, включаючи ЦОД в Орегоні, Вірджинії, Нью-Мексико і Швеції.

Facebook стверджує, що достроково змогла досягти поставленої перед собою мету – перевести 50% своїх об’єктів на поновлювані джерела енергії. Спочатку планувалося досягти такого результату до 2018 року. Але фактично такий показник був досягнутий вже до 2015 року. Правда, потім динаміка впровадження поновлюваних джерел енергії знизилася, і за станом на минулий рік це показник знаходився на рівні 51%.

  • Facebook не єдина технологічна компанія, яка прагне перейти на використання виключно відновлюваних джерел енергії.
  • У червні цього року Samsung пообіцяла до 2020 року повністю перевести свою діяльність в США, Європі і Китаї на електроенергію, отриману з поновлюваних джерел.
  • І Apple і Google вже в квітні повідомили, що набувають досить енергії з відновлюваних джерел енергії, щоб повністю компенсувати їх глобальне споживання електрики.
envelop facebook search