Електрокар BMW ЗМОЖУТЬ проїжджає до 700 КІЛОМЕТРІВ на одному заряді

У найближчі роки баварці почнуть активно виробляти електрокари.

У найближчі вісім років компанія BMW випустить 25 автомобілів, що зможуть їздити на електриці. 12 серед них будуть повноцінними електрокарами. При цьому, баварський концерн заявляє, що запас ходу машин з електромотором буде приблизно 700 кілометрів. Гібриди зможуть проїжджати на еко-паливі близько 100 кілометрів.

У 2018 році компанія BMW планує реалізувати 140 тис. Автомобілів з електрифікованими силовими установками, пише Autonews. До кінця наступного року в планах BMW вивести на дороги як мінімум 1,5 млн гібридів і електрокарів.

Уже в цьому році німецька компанія почне серійне виробництво гібридного родстера i8, представленого на мотор-шоу в Лос-Анджелесі. До складу силової установки входить 1,5-літровий трициліндровий мотор потужністю 231 к.с. і 143-сильний електричний двигун. Агрегати дозволяють спорткару прискорюватися з місця до “сотні” за 4,4 секунди, а максимальна швидкість обмежена 250 км на годину.

В загальному

BMW активно почне переводити модельний ряд на електрику
BMW вже почав активно переводити бренд на електрику. першим ми можемо очікувати випуск седана під ім’ям BMW i4, в основу якого покладуть концептуальний шоу-кар BMW i Vision Dynamics. Його баварський виробник показав минулої осені на автосалоні у Франкфурті. Концепт був оснащений потужною електричною установкою з запасом ходу на 600 км і максимальною швидкістю в 200 км/год.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: