Електромобілі на Нью-Йоркському автосалоні 2019

Нью-Йоркської міжнародний автосалон відчінів свои двері, щоб Показати, что приготували Виробники електромобілів для своих КЛІЄНТІВ в цьом году.

втошоу в Нью-Йорку не часто радує гучними прем’єрами, але все ж там можна розглянути новинки і концепти майбутніх електрокарів. Саме тут вперше в світі буде продемонстрована спеціальна версія електричного автомобіля EQC Mercedes-Benz, Edition 1886.

Інші новинки включають також:

Концепт Kia HabaNiro

Концепт електричного кросовера HabaNiro від Kia виглядає класно, але трохи грубувато. Він виділяється яскраво-червоним інтер’єром і дверима-метеликами. Очікується, що даний автомобіль буде мати запас ходу в 300 миль і систему автономного водіння 5-го рівня … але в даний час це всього лише концепція. Поки не було оголошено про плани запуску серійного виробництва, але варто відзначити, що раніше Kia вже досить успішно втілювала свої концепти в життя.

Kia Niro EV

Kia продемонструвала ще одну свою “дітище”, електромобіль Niro.

Концепт Genesis Mint

Компанія Genesis представила на шоу свій новий концепт під назвою Mint. Автовиробник як і раніше планує в 2021 році вивести на ринок електромобіль з інноваційним електричним двигуном.

Hyundai Kona EV

Hyundai в цьому році привезла на автошоу свій електрокар Kona.

Qiantu K50

Автошоу в Нью-Йорку не часто радує гучнімі прем’єрамі, но все ж там можна Розглянуто новинки и концепт майбутніх електрокарів. Саме тут Вперше в мире буде продемонструвати спеціальна версія електричного автомобіля EQC Mercedes-Benz, Edition 1886.

Інші новинки включаються також:

Концепт Kia HabaNiro

У павільйоні VW красувався концепт нового електричного баггі.

Rivian R1T

На стенді Rivian чимало уваги привертав пікап R1T …

Rivian R1S

… як і позашляховик R1S.

Audi e-tron

Відвідувачі виставки також могли уважно розглянути електрокар Audi e-tron, який надійде в продаж на території США вже наступного місяця.

Jaguar I-Pace

Jaguar I-Pace займав чільне місце в павільйоні Jaguar-Land Rover.

Rimac C_Two

C_Two або Concept_Two компанії Rimac зайняв гідне місце серед ряду інших дорогих гіперкарів.

Chevrolet Bolt

На автошоу також був представлений електрокар Chevy Bolt.

Nissan Leaf/Leaf Plus

Nissan показала на виставковому майданчику свої електрокари Leaf і Leaf Plus.

Раніше писали, що з 7 по 17 березня 2019 року у виставковому центрі Palexpo відбудеться Женевський автосалон. Всього представили понад 100 світових та європейських прем’єр!

Також на Паризькому автосалоні все як один виробники показували екологічне і автономне майбутнє транспорту. Від концептів захоплює дух. Але в серійних моделях нічого схожого немає: часто в них просто змінюють ДВС на електродвигуни, зберігаючи навіть непотрібну електромобілю решітку радіатора. Зараз індустрію рятують від застою лише «божевільні генії» на кшталт Ілона Маска.

envelop facebook search