ЕЛЕКТРОМОБІЛІ TESLA ЗМОЖУТЬ ПРОДАВАТИ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Розібравши Tesla Model 3, інженер-електрик Марко Гаксіола виявив, що автомобільний зарядний пристрій може виконувати двосторонню зарядку. Він сказав: «Зарядний пристрій моделі 3 має двосторонню конструкцію, що означає, що змінний струм в мережі може бути перетворено на постійний струм, необхідний транспортним засобом, і перетворювач постійного струму в змінний також може бути реалізований. Ця технологія вже існує ».

Очікується, що поява електромобілів збільшить попит на електроенергію, але електромобілі також можуть запропонувати деякі переваги, контролюючи навантаження.

Керування навантаження, можливість контролювати час зарядки електромобіля, можлива з будь-яким електромобілем, якщо він підключений до інтелектуальної зарядної станції або сам автомобіль підключений до Інтернету.

Само по собі це може надати величезний вплив на мережу за рахунок зниження пікового попиту і тарифікації тільки тоді, коли попит нижчий, але дослідження показує, що технологія «транспортний засіб-мережа», яка також дозволяє транспортному засобу передавати енергію назад в мережу з двунаправленним зарядним пристроєм, буде мати ще більший вплив.

Tesla - EV Charging Station Installation - Electric ArtTech
envelop facebook search