Електропікапи Rivian будуть заряджати один одного

Нова функція буде особливо корисною для автомандрівників, що відправляються на пошуки пригод. Крім підзарядки, вони зможуть розраховувати на допоміжні акумулятори.

Електропікапи R1T від компанії Rivian зможуть ділитися один з одним енергією.  За словами генерального директора компанії Ерджея Скарінджа, це допоможе водіям менше турбуватися про рівень заряду, особливо якщо два власника R1T подорожують разом. Щоб «зцідити» частину енергії з акумулятора, досить буде з’єднати два пікапи проводом. Крім того, автомобілі будуть забезпечені допоміжними акумуляторами.

Функція взаємної підзарядки виглядає особливо корисною з огляду на, що Rivian позиціонує R1T як автомобілі для пригод. Якщо один з пікапів застрягне або зламається, другий зможе забрати частину його заряду і відправитися за допомогою.

Поки невідомо, чи з’явиться можливість ділитися енергією в інших моделях Rivian.

Електричний пікап R1T з запасом ходу 640 км був вперше представлений в кінці минулого року. Модель вартістю $ 69 000, виробництво якої почнеться в 2020 році, повинна стати флагманським продуктом Rivian. Налагодити випуск R1T допоможуть інвестиції General Motors і Amazon.

Свою версію електричного пікапа готує і Tesla. За словами Ілона Маска, це буде футуристичний автомобіль вартістю менше $50 000.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: