Ferrari показала свій перший заряджається гібрид

Італійський автовиробник Ferrari представив свій перший гібридний спорткар Ferrari SF90 Stradale, який можна заряджати.

“Перший гібридний спорткар Ferrari, який можна заряджати, став найпотужнішим автомобілем за всю історію виробника”, – йдеться в повідомленні.
Як зазначається, Ferrari SF90 Stradale має двигун V8 з об’ємом 3,9 літра і три електромотора, які разом можуть генерувати до 896 кінських сил.

Італійський спорткар може розігнатися до 100 км на годину всього за дві секунди, а його максимальна швидкість досягає 340 км на годину.

Розробники передбачили, що автомобіль буде їздити як на бензині, так і використовуючи електромотори.

Повідомляється, що Ferrari SF90 Stradale на електромоторі може проїхати близько 25 кілометрів, а його максимальна швидкість при цьому не буде перевищувати 135 км на годину.

Очікується, що перші автомобілі останньої версії Ferrari будуть доставлені клієнтам на початку наступного року.

Італійська компанія і раніше виробляла гібридні автомобілі, однак їх неможливо було заряджати. У новій версії Ferrari встановлені електромотори і батареї, які заряджаються від роботи бензинового двигуна і гальмування. Також модель Ferrari SF90 Stradale можна заряджати через електрокабель, як звичайний електрокар.

Раніше Серджіо Маркіонне, голова Fiat Chrysler, Alfa Romeo і Ferrari заявляв, що збільшення числа електромобілів тільки нашкодять планеті. Це пов’язано з тим, що основним джерелом електроенергії до сих пір є вугілля.

envelop facebook search