ФУНКЦІЯ “ЧОВЕН”: ЕЛЕКТРИЧНІ ПІКАПИ TESLA CYBERTRUCK ЗМОЖУТЬ ПЛАВАТИ

Модель Tesla Cybertruck отримала понад 600 000 попередніх замовлень, незважаючи на свій незвичайний дизайн. Однак, оскільки модель Cybertruck, представлена ​​в минулому році, є концептуальним автомобілем, в дизайні будуть деякі зміни.

Незвичайний дизайн відрізняє Cybertruck у багатьох відношеннях, але це, безумовно, не єдиний козир, що має Тесла.

Виявляється, що дизайн Cybertruck дасть перевагу, яке ви, можливо, не розглядали: він може плавати у воді.

На додаток до підтвердження того, що пікап Cybertruck може «плавати», Ілон Маск також сказав, що Cybertruck також буде оснащений тим же тепловим насосом, що і модель Y. Раніше в Tesla Model 3, Model S і Model X використовувалися резистивні нагрівачі. Але моделі Y спочатку були оснащені тепловими насосами.

Цей тепловий насос може генерувати 3 кВт теплової енергії з використанням тільки 1 кВт електричної енергії. Ефективність нагрівання дуже ефективна. Він може нагрівати акумулятор і автомобіль взимку, щоб забезпечити на строк служби акумулятора.

Тесла Кіберрук вже відкрила резервацію. Що стосується продажної ціни, початкова ціна пікапа Tesla становить 39 900 доларів США, а ціна розкішної версії трьох двигунів оцінюється в 69 900 доларів США. Масове виробництво, як очікується, почнеться в другій половині 2021 року.

envelop facebook search