Harley Davidson став партнером найбільшої мережі електрозаправок в США

Harley Davidson і Electrify America оголосили про партнерство.

Даний крок можна назвати піар-кампанією з боку Harley Davidson, адже зовсім скоро буде представлений електромотоцикл HD LiveWire.

Всі, хто придбає нову електричну модель, отримають «500 кВтг безкоштовної зарядки протягом двох років на станціях Electrify America».

сники LiveWire, вироблених в період з серпня 2019 року по липень 2021 року, можуть зареєструватися і управляти своїм планом зарядки за допомогою недавно запущеного мобільного додатка Electrify America, доступного як для Android, так і для iPhone. Клієнти Harley-Davidson зможуть скористатися мережею надшвидких зарядних пристроїв для електромобілів Electrify America в 42 штатах і окрузі Колумбія», – заявили в Electrify America.

Привітав угоду і президент і виконавчий директор Electrify America Джованні Палаццо.

«Ми раді співпраці з таким знаковим брендом, як Harley-Davidson, в рамках загального зобов’язання щодо розвитку індустрії електричних перевезень», – зазначив Палаццо.

Разом з тим він нагадав, що Electrify America має в середньому одну зарядку на кожні 70 миль (112 км).

«У Harley-Davidson ми робимо значні кроки, щоб очолити електрифікацію мотоциклів, включаючи підтримку розвитку глобальної зарядної інфраструктури. Ми розраховуємо надати нашим клієнтам широкі можливості для зарядки своїх мотоциклів LiveWire, включаючи доступ до безкоштовної зарядці в зростаючої мережі Electrify America», – заявив віце-президент і директор зі стратегічних питань Harley-Davidson Motor Company Люк Менсфілд.

Варто зазначити, що до грудня 2021 року Electrify America планує встановити близько 800 станцій підзарядки з 3500 зарядними пристроями.

Нагадаємо, що компанія Harley-Davidson почала приймати попередні замовлення на Електричного мотоцикл LiveWire.

Раніше писали, що одеська компанія Geon і київська Electromoto спільно реалізують проект ScrAmper – це перший електричний мотоцикл з запасом ходу 140 км, що розроблений і сконструйований в Україні. Найближчим часом концепт хочуть запустити в серійне виробництво.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: