Ілон Маск представить давно обіцяний електропікап в цьому місяці

1fffeb76d058747166de6dc45bae26d4

Ілон Маск представить електропікап, над створенням якого працював з 2013 року
Компанія Tesla представить свій довгоочікуваний електричний пікап 21 листопада. Про це Ілон Маск написав в середу в Twitter. За його словами, вантажівка, який Маск назвав Cybertruck, повинен виглядати як щось схоже на автомобіль з “Того, що біжить по лезу”.

Вантажівка буде представлений в дизайн-студії Tesla в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, де базується і штаб-квартира SpaceX. Спочатку Маск планував показати пікап раніше в цьому році, але у вересні оголосив, що переносить захід на листопад. Маск заявив, що майбутній пікап має “несамовитий” дизайн, з кращого корисністю, ніж Ford F-150, і чудовими характеристиками в порівнянні з базовим Porsche 911.

Ідея пікапа Tesla виникла з 2013 року. Ілон Маск всі останні шість років провів останні шість років, дратуючи громадськість постійними анонсами нової розробки, але не повідомляючи жодних конкретних деталей. Він розповів, що вантажівка буде вміщати шість чоловік. Його ціна буде коливатися від 50 000 доларів і пропонувати дальність від 400 до 500 миль в варіанті з найвищою ціною.

NcDBqPvTghgJEshTU2GIH8UtWC1_Ypqh
Що стосується того, як буде виглядати вантажівка, Маск не запропонував нічого, крім безлічі посилань на його естетику “кіберпанку”.
Дата, оголошена в середу, означає, що пікап Tesla буде представлений одночасно з автосалоном в Лос-Анджелесі. Очікується, що компанія Ford представить позашляховик в стилі Mustang, свій перший електромобіль для масового ринку. Нагадаємо, що Tesla має довгу історію пропуску традиційних автосалонів на користь проведення своїх власних заходів.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: