Індія до 2022 року виділить $ 6,5 млрд на сонячну енергетику

Індія збільшить фінансування розвитку сонячної енергетики в країні. Повідомляється, що уряд країни схвалив виділення до 2022 року 6,43 млрд на розширення використання сонячної енергії.

Виділені кошти будуть використані для розвитку сонячної енергетики як в міській, так і в сільській місцевості. Приблизно 1,7 млрд доларів будуть витрачені на розширення мережі сонячних батарей, встановлених на дахах. Очікується, що до 2022 року загальна потужність електроенергії, яка виробляється сонячними батареями на дахах будинків, досягне 40 000 МВт.

Уряд Індії також виділив 4,7 млрд доларів на будівництво сонячних електростанцій в сільських районах, де традиційно спостерігаються перебої в подачі електроенергії. В рамках урядової програми «KUSUM» місцеві селяни зможуть подати заявку на будівництво електростанцій потужністю від 0,5 до 2 МВт на вигідних пільгових умовах. Від 30% до 50% вартості будівництва буде відшкодовано з федерального бюджету.

Згідно з оцінками політичного керівництва Індії, загальна потужність сонячних електростанцій в сільських районах країни досягне 25 750 МВт до 2022 року.

Раніше повідомлялося, що в Індії сповільнилося зростання кількості нових сонячних електростанцій. Спад викликаний невизначеністю в питаннях торгових мит, коливань цін на сонячні модулі та рекордно низьких заявках на аукціонах.

envelop facebook search