ІСТОРИЧНИЙ КІННИЙ ЦЕНТР В АМСТЕРДАМІ ОТРИМУЄ СОНЯЧНИЙ ДАХ

Планувальники голландського проекту сонячного планування Zonel покрили дах манежу в Hollandsche Manege напівпрозорими сонячними модулями. Модулі Sonnenstromfabrik з Висмара є серцем сучасної енергетичної концепції в історичному центрі верхової їзди.

Hollandsche Manege – це особлива школа верхової їзди, що виникла в середині Амстердама в 19 столітті. Він складається з великого головного залу для верхової їзди, де колись багаті жителі Амстердама і королівська родина могли практикувати навички верхової їзди.

Для досягнення необхідного денного світла і в той же час для установки максимально можливої ​​фотоелектричної потужності в існуючій області, планувальники вибрали напівпрозорі склопластикові модулі з кристалічними сонячними елементами. «Це не тільки дозволяє реалізувати видатні архітектурні концепції, але й економить великі витрати на традиційні конструкції дахів», – пояснює Бернхард Вейлхартер, керуючий директор Sonnenstromfabrik, що базується в ганзейському місті Вісмар на Балтійському морі.

Компанія поставила модулі для Hollandsche Manege потужністю 150 кВт. Прозорість в 19 відсотків була достатньою для манежу. Перевага полягає в тому, що встановлена ​​продуктивність збільшується в порівнянні з більш високою прозорістю.

envelop facebook search