Jaguar і BMW разом розроблять двигун майбутнього для електрокарів

Партнерство автогігантів дозволить створити компактні електроприводи нового покоління. Їх почнуть встановлювати на автомобілі двох марок вже з наступного року.

BMW і Jaguar Land Rover оголосили про новий етап співпраці в області чистого транспорту. Згідно зі спільним прес-релізу, компанії будуть працювати над створенням електричних приводів наступного покоління, які використовують в електромобілях двох марок.

Розробкою електроприводів 5-го покоління займеться об’єднана команда експертів BMW і Jaguar зі штаб-квартирою в Мюнхені.

Першою моделлю з таким приводом стане електрична версія компактного позашляховика BMW iX3, яка вийде на ринок в 2020 році.

За словами Клауса Фрелиха, члена ради директорів BMW, у двох автовиробників схожі погляди на розробку електроприводів. Їх партнерство стане ключем до успіху в момент, коли вся індустрія зазнає швидкі зміни, сподівається Фреліх.

Традиційні автовиробники не вперше намагаються об’єднатися, щоб успішно вбудуватися в тренд на електрифікацію. Наприклад, про спільну роботу над технологіями для електромобілів раніше оголосили GM, Honda, Ford і Volkswagen.

Як повідомлялося раніше, Tesla врятує Fiat Chrysler від величезних штрафів за порушення екологічних норм ЄС.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: