KIA FUTURON CONCEPT – ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПОВНОПРИВІДНИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК-КУПЕ

Судячи з назви і по фотографіях, це футуристичний концепт-кар, повнопривідної моделі, яка дає нам уявлення про напрям розвитку автовиробника для майбутніх електромобілів.

«Спортивний, сучасний, але в той же час елегантний» – ці слова вибрала Kia. Futuron має довжину 4,85 метра, плавний зовнішній вигляд і легку, дуже просту конструкцію з вигинами для аеродинаміки.

Особливістю концепції є використання знаменитих «колісних» двигунів: єдиний маленький електродвигун на колесо, а не великий двигун на вісь.

Чотири сидіння з відкидною спинкою, виготовлені з гнучких матеріалів, мають різну ступінь нахилу.

При використанні режиму автономного водіння, рульове колесо забирається, і сидіння трансформуються в положення невагомості, щоб знизити втому при тривалих поїздках.

Водій отримує футуристичний графічний користувальницький інтерфейс (GUI), який простягається до дверей з боку водія, а також об’єднує комбінацію приладів з центральним інформаційно-розважальним екраном. Графічний інтерфейс користувача управляється технологіями штучного інтелекту і пропонує дані про водіння від автономного водіння, трансмісії і функцій навігації. Бічні дзеркала, замінені на камери.

Концепт Kia Futuron: электрический кроссовер, указывающий путь
Kia Futuron Concept - полностью электрический полноприводный внедорожник Coupe Image # 1051287

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: