Китай розробляє 15-річний план розвитку автотранспорту на нових джерелах енергії

Китай працює над новим планом розвитку галузі транспортних засобів на нових джерелах енергії (NEV) на 2021-2035 роки.

Про це повідомив заступник міністра промисловості і інформатизації КНР Синь Гобіно.

За його словами, план буде підтримувати кілька технологій і дозволить покращувати використання ринкового механізму для стимулювання інновацій, а також оптимізувати індустріальну планування і розвивати інфраструктуру.

У найближчому майбутньому буде опублікована політика подвійного інтегрування на 2021-2023 роки для виявлення громадської думки з питання. Схема подвійного інтегрування, розроблена для підтримки галузі NEV, передбачає заохочення або покарання для виробників позитивними або негативними балами за витрату палива їхніх автомобілів. В результаті виробникам традиційних транспортних засобів, можливо, доведеться купувати кредити у виробників NEV або підвищувати ефективність використання палива і розвивати власний бізнес NEV, щоб уникнути покарання.

У Китаї спостерігається бум продажів NEV. Як повідомив Синь Гобіно, в січні-травні обсяг виробництва NEV в країні збільшився на 46% – до 480 тис., Продажу – на 41,5%, до 464 тис. Машин.

За даними міністерства громадської безпеки, на кінець червня в КНР налічувалося 340 млн моторних транспортних засобів, серед них – 3,44 млн авто на альтернативних джерелах енергії.

Нагадаємо, що Китай вкладе $17 млрд в водневі автомобілі. На ці гроші буде налагоджено масштабне виробництво паливних елементів, побудована мережа високотехнологічних АЗС і створена ланцюг поставок. Водневі автомобілі ідеально доповнять електричні, для яких Китай уже став найбільшим ринком.

Раніше писали, що китайська столиця заморозила до наступного року видачу реєстраційних номерів для електрокарів через те, що щорічна квота в розмірі 54 тис. Номерів уже вичерпана.

envelop facebook search