Київрада встановила в внутрішньому дворі безкоштовні зарядні станції для електромобілів і дозволили там безкоштовно паркуватися

Київрада вирішила відкрити свій внутрішній двір для загального користування – незабаром кияни та гості столиці зможуть використовувати (тільки у вихідні та святкові дні) прилеглу до будівлі офісу територію за адресою вул. Хрещатик, 36 для парковки власних легкових автомобілів. Відповідне рішення депутати київської міської ради прийняли на пленарному засіданні 28 липня.

Мова йдеться в документі, названому «Про особливості використання території у дворі комплексу адміністративних будівель Київської міської ради у вихідні та святкові дні, деякі заходи щодо стимулювання розвитку електротранспортної інфраструктури та інші організаційні питання».

Рішення також передбачає облаштування на території окремих місць для паркування електричних автомобілів із зарядними станціями для зарядки. Причому цими зарядними станціями можна буде користуватися абсолютно безкоштовно. На жаль, ніяких конкретних подробиць про проект поки немає, але можна сміливо припустити, що це будуть звичайні (НЕ високошвидкісні) зарядні станції і їх буде небагато.

«10% місць буде відведено для електромобілів. Також у дворі передбачені зарядні станції для електромобілів і виділені місця стоянки для людей з інвалідністю. Заїзд буде відкритий з боку вулиці Пушкінська ».- розповів Володимир Прокопів, заступник Київського міського голови і секретар Київради

За словами Прокопіва, паркуватися можна буде з 8:00 до 22:00, а головні умови доступу до парковки Київради – наявність вільних місць і дотримання правил відвідування території (не порушувати громадський порядок, зберігати чистоту, розміщувати авто відповідно до розмітки).

envelop facebook search