Компанія з Південної Каліфорнії представила концепт електричного гіперкара

Компанія Karma Automotive представила концепт повністю електричного концептуального автомобіля на автосалоні в Лос-Анджелесі

Компанія Karma Automotive з Південної Каліфорнії представила новий, повністю електричний концепт-кар з орними дверцями і вражаючими характеристиками на автосалоні в Лос-Анджелесі.
За повідомленнями компанії електромобіль SC2 має 1100 кінських сил і може розвивати швидкість від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 1,9 секунди. Електромобіль здатний проїхати 560 кілометрів без підзарядки завдяки його “I-образної” акумуляторної батареї потужністю 120 кВт-год. Karma Automotive також повідомляє, що з двома дверима розкішний автомобіль покликаний стати “сміливою демонстрацією” майбутнього напрямку і технологій компанії, включаючи датчики відбитків пальців і розпізнавання осіб для входу в автомобіль.
SC2 дебютував разом з новою Revero GTS 2020 року, продуктивної версією гібридного електромобіля Revero GT від Karma, який дебютував раніше в цьому році. Revero GTS, за інформацією Karma, розвиває швидкість від 0 до 60 миль в годину за 3,9 секунди і має діапазон пробігу EV 560 кілометрів.


Karma Automotive в даний час приймає попередні замовлення на Revero GTS, який буде коштувати 149 950 доларів. Виробництво автомобіля, як очікується, почнеться в першому кварталі 2020 року.
Karma Automotive була заснована в 2014 році колишніми співробітниками фірми Fisker Automotive, яку заснував відомий автомобільний дизайнер Хенрик Фіскер в 2007 році. Але ця фірма збанкрутувала. Компанія Karma Automotive базується в Південній Каліфорнії, але вона належить Wanxiang Group, великому китайському постачальнику автозапчастин.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: