ЛІТАК НА СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЯХ ЗДІЙСНИТЬ ПОЛІТ У КОСМОС

SolarStratos є першим двомісним сонячним літаком в історії, який незабаром підніметься в стратосферу. SolarStratos побудований на базі комерційного літака, і модернізований для автономного режиму польоту завдяки сонячним панелям площею 22 м² та li-ion акумуляторів об’ємом в 20 кВт • ч. В іншому – це двомісний літак з розмахом крил 24 м і вагою 450 кг літає як і будь-який звичайний літак.

Щоб обмежити вагу літака і зробити проект досяжним, салон не буде герметизуватися. Це означає, що пілотові Рафаелю Домьяну доведеться носити костюм астронавта, який буде живитися від сонячної енергії. Раніше Рафаель вже здійснював першу навколосвітню подорож на катамарані PlanetSolar, що працює на сонячній енергії.

Місія триватиме приблизно шість годин – три години, щоб піднятися на край космосу, 15 хвилин серед зірок і три години, щоб спуститися назад на Землю. Літак і пілот під час польоту будуть піддаватися екстремальним температурам в діапазоні -70 ° С.

SolarStratos розташований в Швейцарії, з оперативною базою на аеродромі Пайерне, де він має ідеальні умови для розвитку своєї діяльності. Близькість технічних вузів, а також високотехнологічних компаній, є важливими активами для розвитку такого проекту.

envelop facebook search