MCDONALD’S ЗАПУСТИВ ПЕРШИЙ РЕСТОРАН З НУЛЬОВИМ СПОЖИВАННЯМ ЕНЕРГІЇ

Глобальний гігант швидкого харчування McDonald’s оголосив минулого тижня, що він відкрив перший в світі ресторан McDonald’s з нульовою емісією нетто на курорті Walt Disney World у Флориді, де понад тисячу сонячних панелей на даху покривають 100% його потреб в енергії в рік.

Новий світовий флагманський ресторан McDonald’s послужить навчальним центром для компанії з тестування рішень для скорочення споживання енергії та води і стане «свідченням незмінною прихильності компанії стійким інновацій».

В цілому 1 066 сонячних панелей були встановлені на даху ресторану і здатні виробляти 600 000 кВт / год щороку. Зовнішнє освітлення на ганку також сприятиме споживанню енергії в ресторані, оскільки сонячне скло площею 1500 кв. Футів виробляє майже 70 000 кВт-год на рік.

Інші аспекти чистого дизайну включають в себе жалюзі на 600 квадратних футів, які відкриваються і закриваються, автоматично пропускаючи прохолодне повітря і виходячи з нього, і 1700 квадратних футів зелених покритих рослинами стін, які поглинають CO2.

Паркувальні місця будуть висвітлені освітлювальними стовпами на сонячній енергії, в той час як сантехніка з низькою витратою води, асфальтоукладальники і рідні рослини у Флориді допоможуть забезпечити ефективне використання води.

На довершення всього, в ресторані навіть є стаціонарні велосипеди для клієнтів, які перетворюють енергію в кінетичну енергію, що приводить в дію струни світла McDonald’s Golden Arch.

«Ці безпрецедентні часи тільки посилили важливість інновацій, які сприяють довгостроковій безпеки і стійкості», – сказала Маріон Гросс, директор McDonald’s по ланцюжку поставок в Північній Америці.

envelop facebook search