Mercedes-Benz побудує шість заводів зі складання електромобілів на трьох континентах

Сьогодні компанія Mercedes-Benz розкрила подробиці плану по електрифікації своїх автомобілів, згідно з якими електромобілі Mercedes будуть збиратися на шести фабриках, розташованих на трьох континентах. До того ж, поруч з кожним великим складальним виробництвом німці побудують заводи з виробництва батарей, об’єднані в “глобальну акумуляторну мережу”.

За словами члена правління компанії Mercedes-Benz Cars Маркуса Шафера, це дозволить скоротити до мінімуму виробничі ланцюжки постачання необхідних компонентів. При цьому в разі виникнення попиту на батареї, який не зможе задовольнити знаходиться поруч завод, необхідну кількість акумуляторів буде експортовано з інших підприємств “глобальної акумуляторної мережі”.

У 2018 році компанія Daimler добудує свою другу фабрику з виробництва батарей в Кам’янці (Німеччина), після чого прискорить підготовку виробничих ліній в Бремені (Німеччина) для збирання електричного кросовера Mercedes EQC, створеного на основі концепту Generation EQ. Уже в 2019 році модель Mercedes EQC стане першим серійним електромобілем бренди, серед яких її випуск буде запущений не тільки в Бремені, а й на складальних лініях BBAC в Пекіні (Китай), які представляють собою спільне підприємство з локальним виробником BAIC.

Далі виробництво електромобіля Mercedes EQC налагодять на фабриках в Раштатте і Зиндельфингене (Німеччина), а також в Таськалуса (США), після чого лінійку електромобілів EQ розширять за рахунок хетчбека Mercedes EQA і інших моделей, включаючи компактні, середні і преміум-моделі, а також кросовери і комерційні моделі.

Нагадаємо, що Mercedes-Benz вже почав будувати свої “хаби” по виробництву електромобілів і батарей для них по всьому світу. До 2022 року німецький автовиробник планує електрифікувати всі свої моделі, створивши близько 50 різних електричних моделей (з яких близько 10 – чисті, а інші – гібриди) і запропонувавши потенційному покупцеві хоча б одну електричну альтернативу обраної моделі.

У наступні кілька років Daimler має намір вкласти 10 млрд євро в розробку електромобілів і розвиток їх виробництва, а також 1 млрд євро додатково в створення мережі заводів з виробництва батарей.

envelop facebook search