MERCEDES – ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ ЗІ ЗВАЛИЩА

Ґрунтуючись на фільмі «Аватар», саме так Mercedes – IMAGE представляє автомобіль майбутнього

Автомобіль веде себе як симбіотичний організм, який реагує як на пасажирів, так і на зовнішній світ.

Коли водій кладе свою долоню на багатофункціональний контролер з сенсорним екраном, автомобіль і людина стають єдиним цілим. Автомобіль впізнає свого власника по серцебитті і диханні.

Mercedes-Benz VISION AVTR

У машини немає керма, немає перемикачів або кнопок. AVTR встановлює біометричний зв’язок з водієм.

Прозорі двері і схожі на квіти сидіння роблять загальний вигляд дійсно цікавим. І 33 біонічних крила на задній частині автомобіля м’якими рухами зв’язуються з водієм і зовнішнім світом.

У всіх аспектах автомобільного дизайну розробка екологічно чистих рішень і екологічності були першорядними. Вони гарантують екологічну стійкість протягом усього виробничого циклу.

Сидіння були зроблені з переробленого старого одягу, прапорів і ПЕТ-пляшок. Пол прикрашений деревом Karunnan, виготовленим з ротангів ліан в Індонезії.

І найбільша сенсація – це органічний акумулятор автомобіля, виготовлений за технологією на основі графену, виготовлений з повністю біорозкладаних і придатних для переробки матеріалів. Він має потужність 110 кВт.

Дальність до 700 кілометрів і повна зарядка акумулятора за 15 хвилин.
Вся машина справляє враження живого організму. Це не просто вражаюча форма, підкреслена круглими отворами скляних дверей і вікон. Світлові ефекти на колесах і кузові також вражають. Вони доповнені 33 клапанами в задній частині автомобіля, які можуть переміщатися і повідомляти в процесі роботи з різними сигналами в навколишнє середовище.

Автомобіль майбутнього Mercedes-Benz Vision AVTR – де високі технології зустрічаються зі стійкістю

А як ти ставишся до електрокарів?

Ми завжди за чистоту всього світу, країни, міста або села!

Корпорація Радіан – завжди готова допомогти вам стати незалежними, в будь-який час дня і року.

envelop facebook search