На Мальдівах запустили найбільшу в світі сонячну електростанцію в море

Острів ДідуФінолу, що входить до складу атола Південний Арі на Мальдівських островах, обзавівся найбільшою в світі морський сонячною електростанцією. Енергія установки SolarSea від компанії SwimSol використовується для потреб розташованого на острові п’ятизіркового готелю.

мальдиви

Це не перший досвід використання сонячної енергії на Діду-Фінолу. Раніше місцевий курорт вже встановив сонячні батареї на дахах будівель. Однак тепер мова йде про набагато більш потужною установці, до складу якої входять 12 плаваючих в морі панелей, захищених від хвиль, штормів і солоної води.

Завдяки новій електростанції вироблення сонячної енергії на остові виросла на 40% і досягла 678 кВт/год. Цього достатньо, щоб живити всі гостьові вілли в години пік.

Альтернатива сонця – дизельні генератори. Технологія дозволяє заощадити до 260 000 літрів дизельного палива на рік, так що це не тільки вигідно, але і корисно для навколишнього середовища. Крім скорочення викидів вуглекислого газу, платформи SolarSea надають притулок для молодих риб.

Власники острова мають намір додатково наростити вироблення енергії сонця.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: