На місці колишнього хімзаводу на Львівщині побудують сонячну електростанцію потужністю 72 МВт

Європейський банк розвитку та реконструкції (ЄБРР) і Фонд чистих технологій (Clean Technology Fund, CTF) прокредитують будівництво нової сонячної електростанції на території Львівської області. ЄБРР надасть 10-річний кредит на суму €17,3 млн, а CTF-11-річну позику в розмірі €6,9 млн євро.

Відзначається, що нова сонячна електростанція «Енергопарк Яворів» буде побудована на місці колишнього хімічного заводу недалеко від села Терновиця в Яворівському районі Львівської області. Спочатку генеруюча потужність об’єкта складе 36 МВт. На другому етапі потужність станції подвоїться до 72 МВт.

Основна частка акцій компанії «Енергопарк Яворів» (90%) належить львівському підприємцю Зіновію Козицькому, ще по 5% акцій належить його синам: Максиму і Степану.

Ділянка під будівництво сонячної станції був орендований на 49 років, відповідні документи були оформлені у Львівській обласній державній адміністрації ще в 2013 році.

ЄБРР вже профінансував будівництво двох вітряних електростанцій Козицького поруч з містом Старий Самбір (Львівська обл). При цьому основним бізнесом родини Козицького є видобуток нафти і газу.

envelop facebook search