Німецька Nord Areal Energy GmbH почала будівництво СЕС на 6 МВт в Сумській області

Компанія Nord Areal Energy GmbH (Штральзунд, Німеччина) почала будівництво першої в Сумській області сонячної електростанції (СЕС) потужністю 5,7 МВт.

СЕС розміститься в Тростянці на земельній ділянці площею 22 га.

У церемонії початку будівництва 16 квітня взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, власник Nord Areal Energy GmbH і ESE Investment AG (Ліхтенштейн) Наталія Кнаппе, а також член адмінради інвестфонду ESE Investment AG Олаф Кнаппе і ряд інших німецьких бізнесменів.

Будівництво станції планували почати ще навесні 2017 року, в грудні 2016 року Nord Areal Energy GmbH підписала меморандум з місцевою владою про будівництво СЕС на 50 МВт.

Раніше писали, що енергосистема України без обмеження видачі потужностей АЕС або поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і без введення нових регулюючих потужностей може прийняти 3 ГВт сонячних електростанцій (СЕС) і 1,75 ГВт вітроелектростанцій (ВЕС).

Нагадаємо, що комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки в четвер оприлюднив текст порівняльної таблиці законопроекту про “зелених” аукціонах (№8449-Д), затвердженого до другого читання 28 лютого.

envelop facebook search