Пиво HEINEKEN в Іспанії буде варитися тільки на відновлюваної енергії

Виробничі потужності HEINEKEN в Іспанії будуть забезпечуватися виключно чистою енергією, говорить нова угода між енергокомпанією Iberdrola і пивний корпорацією.

Компанії HEINEKEN і Iberdrola підписали першу довгострокову угоду про покупку електроенергії для розташованих в Іспанії пивоварних заводів Хайнекен.

Угода про покупку електроенергії (power purchase agreement, чи PPA) терміном на 11 років на увазі будівництво нової сонячної електростанції в Андевало: потужності нового енергооб’єкта вистачить для заживлення екологічно чистою електроенергією чотирьох пивоварень HEINEKEN і офісних приміщень. СЕС почне функціонувати в 2020 році, що скоротить викид 100 тисяч тонн CO2 в атмосферу щорічно.

Сонячна ферма в Андевало – частина стратегії Iberdrola щодо інвестування в проекти по генерації чистої енергії в Іспанії, де вона планує встановити 3000 МВт до 2022 року. Як стимулювання попиту на чисту енергію, Ібердрола підписує двосторонні угоди з великими споживачами, які прагнуть до сталого споживання і стабільними цінами за кіловат.

Для іспанського підрозділу HEINEKEN енергетичне партнерство до 2023 року дозволить стати єдиним пивоваром, які готують свій продукт виключно на відновлюваної енергії. Згодом Хайнекен намір перейти повністю на чисту енергію, така мета керівництва.

Сонячна електростанція для Хайнекен буде розташована в муніципалітеті Пуебла-де-Гусман на площі в 150 га. Згідно з документацією, потужність проекту складе 50 МВт і буде складатися з 147 тисяч кремнієвих панелей потужністю 340 Вт кожна і виробляє по 82 ГВт * год на рік. Примітно, що СЕС зведуть на території найбільшої вітроелектростанції в континентальній Європі, Ель-Андевало (292 МВт), розробленої і керованої Iberdrola з 2010 року.

Угоди про використання чистої енергії для виробничих потужностей відкривають нові можливості для розвитку. По суті, це новий стандарт для енергетичного майбутнього світу, зазначає Анхелес Сантамарія, гендиректор Iberdrola España. «Поновлювані джерела енергії довели свою конкурентну перевагу і здатність постачати електроенергію за доступною стійкою ціною, а також забезпечують стабільність інвестицій компанії в поновлювані проекти. У довгостроковій перспективі PPA стануть потужним інструментом управління енергопостачанням для великих споживачів, які прагнуть досягти екологічно чистого та сталого споживання », – пояснив Сантамарія.

Голова HEINEKEN (Іспанія) Гійом Дювердье підтримав корисну ініціативу, зазначивши, що вона підтверджує прихильність корпорації принципам стійкості: РРА став прикладом як пивоварня може стати екологічно чистою. «Завод у Андевало – частина плану, який дозволить нам до 2023 року виробляти всю нашу продукцію на поновлюваних джерелах енергії. Це зробить HEINEKEN España еталоном для галузі », – додав Дювердье.

Співпраця Iberdrola і HEINEKEN допоможе створити 600-800 робочих місць на етапі будівництва. Новий фотогальванічний проект в Андевало допоможе енергокомпанії наростити виробництво чистої енергії і досягти мети 2030 року. На той час буде встановлено потужностей ще на 10 ГВт, причому, план передбачає розширення штату співробітників Ібердрола на 20 тисяч осіб.

Уряд Іспанії має намір виділити 8 мільярдів євро в період 2018-2022 рр. для того, щоб стати енергонезалежною і знизити свій вуглецевий слід.

Для пивоварень Хайнекен іспанська енергокомпанія пропонує якісно новий підхід: пиво варитимуть на чистій енергії. Heineken має намір стати самим «зеленим» пивоваром на планеті, тому має намір замінити існуючі газові котли на виробництві екологічно чистими вже до 2023 року. Все це входить в план під назвою «Brewing a Better World».

Раніше повідомлялося, що компанія Heineken оголосила про початок реалізації програми під назвою ‘Drop the C’ (зниження викидів вуглецю). До 2030 року 70% відсотків теплової та електричної енергії, яку компанія використовує у виробничих процесах по всьому світу, має проводитися на основі відновлюваних джерел енергії. Досягнення 70% частки ВДЕ буде означати зниження вуглецевого сліду Heineken на 80% в порівнянні з рівнем 2008 року.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: