Porsche зібрала понад 20 тисяч попередніх замовлень на свій перший електромобіль Taycan

Керівництво німецької компанії оголосило на Женевському автосалоні про те, що отримано понад 20 тисяч попередніх замовлень на перший електромобіль марки – модель Taycan.

Серйозність своїх намірів потенційні клієнти підтвердили передоплатою в розмірі 2500 євро. При цьому світова прем’єра Taycan (прообраз моделі – концепт Mission E – фірма показала ще в 2015 році) запланована на вересень цього року, а фінальний дизайн майбутнього німецького конкурента Tesla Model S до сих пір зберігається в таємниці.

Перші поставки електромобілів Porsche почнуться ближче до кінця року.

Нагадаємо, базова версія серійного електромобіля Porsche Taycan отримає електричну рухову установку потужністю 600 к.с. (440 кВт), яка здатна розігнати модель до 100 км/год менш, ніж за 3,5 секунди і до 200 км/год менш ніж за 12 секунд. Запас ходу від повного заряду батарей становить 500 км по вимірювального циклу NEDC.

Раніше повідомлялося, що власники електромобілів Porsche Taycan зможуть три роки безкоштовно користуватися зарядними станціями в США. Американське відділення компанії Porsche домовилося про це з компанією Electrify America.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: