При покупці СЕС – отримай приємний подарунок

Українська мережа зарядних станцій YASNO E-mobility оголосила про акцію, завдяки якій протягом лютого поточного року власники електрокарів зможуть додатково зарядити свій авто в мережі YASNO E-mobility на 100 кВтг. Залежно від моделі авто, характеристик його батареї, режиму їзди і погодних умов, такого заряду може вистачити на 500 км пробігу.
  
«Більшість власників електромобілів хочуть заряджатися вдома. Ми надаємо їм таку можливість. Це не тільки зручно, але й економічно: з двозонним лічильником можна економити до 50% на підзарядці вночі. А для заряджання електрокара під час подорожі – в лютому даруємо учасникам акції швидку зарядку в мережі YASNO E-mobility », – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.
 
На даний момент мережа зарядних станцій мережі YASNO E-mobility складається з 23 швидкісних зарядок, розташованих в Києві і на трасах в напрямку Львова, Одеси та Полтави. Швидкі станції потужністю 50 кВт дозволяють зарядити батарею електромобіля за 20-40 хвилин, поки водій відпочиває, що в свою чергу дозволяє істотно скоротити час у дорозі з одного міста в інший.

Якщо є реальна можливість отримати прості гроші, то чому цим користуєтеся не ви, а хтось інший?
З Вірою в Вас і Вашу Енергонезалежність!
Команда Корпорації Радіан!

envelop facebook search