Рекламна вежа на заправній станції виробляє електроенергію

Компанії Solarconsult AG і Deset LED GmbH встановили першу рекламну вежу на заправній станції Nordoel на дорозі B 109 в Дідріхсхагене (Грайфсвальд). Особливість цієї рекламної вежі в тому, що вона виробляє як сонячну, так і вітряну електроенергію.

На ній є місце для реклами, а також встановлені два світлодіодних дисплея. Крім того, вона оснащена точкою зарядки для електромобілів.

Рекламна вежа, оснащена 56 сонячними батареями і вертикально обертається вітряної турбіною Дарині, виробляє до 3 000 кіловат-годин екологічно чистої електроенергії на рік. Висота вежі становить десять метрів у висоту і розрахована на те, щоб витримувати вітрове навантаження згідно з вимогами для зони IV.

Біля підніжжя рекламної вежі встановлена зарядна точка Typ 2 для електромобілів. Її зарядна потужність складає до 22 кіловат.

Раніше писали, що транснаціональна нафтогазова компанія Shell і Makani зі Сполучених Штатів (вона входить в великий холдинг Alphabet) планують зайнятися великим спільним проектом зі спорудження берегової електростанції вітряного типу в Норвегії. Згідно із заявою гендиректора Makani, електростанцію планують побудувати на основі літаючих вітряних генераторів.

Нагадаємо, що світ рухається у напрямку до збільшення використання «зеленої» енергії. Очікується, що вже до 2050 року близько 50% світових енергетичних потреб буде забезпечуватися за рахунок вітрової та сонячної генерації. На Всесвітньому економічному форумі в Давосі (WEF 2019) відбулася панельна дискусія, на якій обговорили майбутнє і сьогодення світової енергетики.

envelop facebook search