RENAULT БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕСАДИТЬ НА ЕЛЕКТРОКАРИ НЕВЕЛИЧКЕ МІСТО У ФРАНЦІЇ

Компанія Renault роздасть всім жителям невеликого містечка на півдні Франції електричні хетчбеки Zoe. Мета експерименту – підтвердити можливість масового переходу на «зелені» автомобілі і демонстрація їх зручності в повсякденному експлуатації.

Жителі комуни Аппі, що входить до складу департаменту Арьеж на три роки отримають в безоплатне користування новенькі Renault Zoe. Крихітне містечко знаходиться на півдні Франції – і вважається найізольованішим населеним пунктом країни. Саме тут пройде експеримент, який, якщо все складеться вдало, доведе, що електромобілями можна користуватися не тільки в місті, а й, наприклад, в гірських комунах.

До кожного автомобіля буде додаватися настінний зарядний пристрій. До того ж Renault встановить в містечку суспільну «колонку» постійного струму. З її допомогою всього за півгодини запас ходу Zoe можна збільшити на 145 кілометрів. Під час експерименту власники електрокарів будуть ділитися своїми враження – а Renault зможе проаналізувати особливості використання автомобілів поза міського середовища.

Хетчбек Renault Zoe – це 108- і 135-сильний електромотор, тягова батарея ємністю 52 кіловат-години і запас ходу 390 км по циклу WLTP. Продажі моделі стабільно ростуть з 2012 року – і в 2019-му склали 45 219 примірників. У Франції ціни на Zoe починаються від 32 000 євро.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: