«Розумне лісове місто», колосальний ботанічний проект в Мексиці

Міланський архітектор Стефано Боєрі Арчітетті представляє ботанічний сад в сучасному місті для концепції генерального плану «Розумне лісове місто Канкун» в Мексиці.

Розумне Лісове Місто — Канкун — перше Лісове Місто нового тисячоліття, і він може прийняти до 130 000 жителів. Передбачається, що замість торгового центру відкрите і міжнародне місто буде побудоване на ділянці площею 557 га, а 400 гектарів відведено під зелені насадження. Фактично, 400 різних видів в проекті були обрані ботаніком і ландшафтним архітектором Лорою Гатті. Вони сформують 7 500 000 рослин в проекті, з яких 260 000 будуть дерева. Розумне Лісове Місто з співвідношенням 2,3 дерев на одного жителя «поглинатиме 116 000 тонн вуглекислого газу з 5,800 тонн СО 2, що запасається в рік». Громадські парки, приватні сади, зелені дахи та зелені фасади допомагають створити баланс зі сформованим слідом.

Мало того, що місто оточене сонячними батареями і продовольчими культурами, щоб забезпечити жителів енергією і їжею.
Транспортні засоби, що використовуються в цьому місті, будуть трамваями і напівавтоматичними замість традиційних транспортних засобів.
До сих пір сумніваєтеся ставити домашню Сонячну електростанцію?
Не сумнівайтеся. Просто зробіть так, як це зробили вже тисячі сімей по всій Україні і світі.

Корпорація Радіан — завжди готова допомогти вам стати енергонезалежними, в будь-який час дня і року

envelop facebook search