«РОЗУМНИЙ БУДИНОК» КОНТРОЛЮЄ МІКРОКЛІМАТ, ЕКОНОМИТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ І ЗБИРАЄ ДОЩОВУ ВОДУ

Канадські інженери компанії Great Gulf побудували будівлю яка здатна контролювати витрати енергії, підтримувати комфортний клімат, стежити за споживанням води та робити багато іншого.

Active House – це данський показник, який підкреслює енергоефективність, низький вплив на навколишнє середовище і чудову якість всередині приміщень.

Не дивлячись на те, що він повністю відповідає датським вимогам до «розумний дім», у будинку сучасна архітектура і просторий, світлий інтер’єр.

За весь смарт-функціонал будинку відповідає інтегрована автоматична система Somfy Tahoma, яка може керувати кліматичними пристроями, освітленням і термостатами, встановленими в житлових кімнатах. Цим можливості системи не обмежуються – вона може керувати всіма вікнами та жалюзі.

Так, наприклад, в разі занадто високої вологості в будинку, Somfy Tahoma відкриває мансардні вікна і відкриває кілька вікон на першому поверсі. А якщо погода на вулиці дуже спекотна, система закриває всі вікна і включає систему кондиціонування. При інтенсивному сонячному випромінюванні вона закриває віконні жалюзі.

Хай-тек житло здатне економити електрику, забезпечується за рахунок поновлюваних джерел енергії і може збирати дощову воду.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: