Розумний будинок на дереві з панорамним оглядом на 360 градусів – skysphere

Уродженець Нової Зеландії Джон Вільямс створив собі «хмарочос», який живиться від сонця і активується за допомогою додатків для смартфонів. Циліндричний простір оточений 2-метровим оглядовим вікном на 360 градусів, з якого відкривається панорамний вид на навколишній природний ландшафт.

Закруглена внутрішня частина спирається на високу сталеву колону, яка пронизує його ядро ​​- простий і багатоцільовий архітектурний елемент, який можна адаптувати практично до будь-якого середовища. Вузька форма врізається в бік колони, відкриваючи сходи, що ведуть на верхній поверх. Рівень «квартири» представляє собою серію сталевих дуг, які утворюють сферу, ширяючу над землею. Кожен з цих стержнів має ряд сонячних панелей, які переносять енергію сонця всередині світиться круглої камери.

“Спочатку я планував побудувати якусь структуру в дереві або між декількома деревами. Після кількох місяців боротьби з проектами – намагаючись придумати щось, що було б абсолютно стійким (не було б пошкоджено силами, прикладеними до дерев при сильному вітрі і природною схильністю дерев до зростання), я відпустив цю ідею, створивши будинок на дереві на дереві – чому б не підтримати конструкцію величезної сталевої колони, яку ви встановлюєте практично де завгодно? Серед дерев, на вершині пагорба або навіть в океані … можл жності безмежні. ” – каже Вільямс

Джон пояснює, що, хоча він і створив Skysphere як «своє власне притулок без наміру продавати», він відкритий для ідеї створення додаткових кімнат для людей, натхнених будинком на дереві, для захопленої публіки.

envelop facebook search