Руслана оголосила про свій вибір: «Я обираю Чисту Енергію!»

Українська співачка Руслана почала активну кампанію по впровадженню невичерпних джерел енергії.

Руслана провела день і ніч на будівництві сонячної станції в Ізмаїлі

Амбассадор Чистої енергії в світі Руслана провела день і ніч посеред зими на будівництві сонячної станції “Порт Солар” в Бессарабії.

Співачка і посол в одній особі дуже щиро цікавилася всіма процесами будівництва майбутньої станції для генерації Чистої енергії. Але цікавитися мало, Руслана вирішила приєднатися до процесу не тільки на словах, а й на ділі. Вона пройшла інструктаж з техніки безпеки і взяла участь безпосередньо в будівельних роботах, внісши свій внесок в майбутні сонячні гігават України.

Співачка запевняє, що кожен громадянин може купити власну сонячну панель і об’єднатися в кооператив з однодумцями, щоб створити невелику станцію. Також Руслана каже, що такий вид енергетики допоможе в розвитку селам, так як у громадян, які займаються сільським господарством, в розпорядженні є цілі поля, де можна поставити сонячні панелі.

“Порт Солар” будується на території чи не найбільш сонячного регіону України – Бессарабія, де 325 сонячних днів у році, на ділянці землі, яка не придатна для землеробства, раніше тут ріс очерет. Станція зможе давати 7 мегават екологічно чистої енергії в мережу для місцевих споживачів. 

І що важливо, вам не доведеться робити вибір: сім’я або робота.

Поки сонце працює, ви можете присвятити час своїм рідним

З Вірою в Вас і Вашу Енергонезалежність!
Команда Корпорації Радіан!


envelop facebook search