Швеція компенсує 60% вартості домашніх систем зберігання енергії народу

Solnechnie-batarei-

Швеція оголосила про надання державних грантів, які будуть компенсувати 60% вартості домашніх систем зберігання енергії.

Згідно з умовами нової шведської програми, держава буде компенсувати до 60% вартості домашніх систем збереження енергії. Таким чином, в уряді хочуть повністю відмовитися від викопних джерел енергії до 2040 року.

Розмір субсидії дійсно вражає, так максимальна виплата, згідно з цим проектом від держави становить 50 тисяч крон або ж близько 5,600 доларів.

Витратити допомогу від держави можна на батареї, проводку, системи управління, смарт-концентратори енергії, а також роботу монтажників для будинків з сонячними панелями на даху.

«Це додаткова система підтримки сонячних фотоелектричних панелей в Швеції. Це важливий крок на шляху до створення розумної електромережі чистих, поновлюваних джерел енергії », – говорить керівник програми досліджень і інновацій департаменту Шведського енергетичного агентства Андреас Густафссон.

За даними відомства, сонячні станції в Швеції зараз знаходяться на піку продажів – за минулий рік загальна потужність їх збільшилася на 60% (до 128 МВт). Швеція активізує розвиток ВДЕ з метою досягнення заявленої мети – перестати використовувати викопне паливо для генерації електроенергії до 2040 року.

envelop facebook search