ТЕПЛИЦІ НАСТУПНОГО ПОКОЛІННЯ МОЖУТЬ БУТИ ПОВНІСТЮ СОНЯЧНИМИ

Теплиці і сонячні батареї необхідно розміщувати в місцях з великою кількістю сонячного світла – так чому б не об’єднати їх? Напівпрозорі сонячні елементи потенційно можуть бути вбудовані в скляні панелі даху теплиць.
Такі результати нового модельного дослідження, проведеного дослідниками в галузі інженерії, біології рослин і фізики в Університеті штату Північна Кароліна.
 Дослідник Брендан О’Коннор, який допоміг створити модель в Університеті штату Північна Кароліна, каже:
«Рослини використовують тільки декілька довжин хвиль світла для фотосинтезу, і ідея полягає в створенні теплиць, які виробляють енергію з цього невикористаного світла, в той же час пропускаючи більшу частину фотосинтетичної смуги світла. Однак до сих пір не було ясно, скільки енергії теплиця могла б захопити, якби вона використовувала ці напівпрозорі, селективні по довжині хвилі, органічні сонячні елементи «.
Більш того, сонячні елементи, які використовуються для цього аналізу, є ефективними ізоляторами, тому що вони відображають інфрачервоне світло. Це допомагає охолодити теплиці влітку, а взимку вловлювати більше тепла.

envelop facebook search