Tesla показала новий електромобіль Model Y вартістю від $ 39 тисяч

Tesla представила електромобіль Model Y. Електрокар вже можна попередньо замовити на сайті компанії, а випускати його почнуть у 2020 році.

Автомобіль поміщає в собі до семи чоловік і може проїхати до 300 миль (близько 482 км) на одній зарядці в найдешевшій комплектації, доступною для попереднього замовлення. Електрокар здатний розвинути швидкість від нуля до 60 миль в годину (96,5 км/год) за 3,5 секунди, а також володіє максимальною швидкістю в 150 миль на годину (близько 241 км/год) в найдорожчій комплектації Performance. Model Y використовує частину тієї ж платформи, на якій випускається Model 3, щоб скоротити витрати на його виробництво.

Восени 2020 року Model Y продаватиметься за ціною в $47 тисяч, більш потужні версії будуть коштувати до $60 тисяч. У 2021 році вийде дешева версія за $39 тисяч з 230 милями ходу на одній зарядці (близько 370 км) і розгоном від нуля до 60 миль в годину за 5,9 секунди.

«Він має функціональність SUV, але їздить як спорткар», – сказав Ілон Маск на презентації.

Нагадаємо, що презентація нового електромобіля Tesla Model Y, який відноситиметься до класу компактних кросоверів і стане п’ятим автомобілем компанії Ілона Маска, заснованої в 2003 році, пройшла 14 березня в лос-анджелеської дизайн-студії Tesla. Про це в одному з останніх твітів повідомляв засновник і глава Tesla Ілон Маск.

Раніше писали, що компанія Tesla зробила черговий крок назустріч власникам своєї продукції. Тепер власники електрокарів можуть контролювати ремонтні роботи своїх авто. Щоб отримати доступ до даної технології, потрібно просто оновити до останньої версії мобільний додаток Tesla.

envelop facebook search