The Boring Company побудує тунель для електробуса під Лас-Вегасом

Державна організація Las Vegas Convention and Visitors Authority, що займається просуванням Лас-Вегаса як туристичного центру штату Невада, рекомендувало The Boring Company Ілона Маска для створення підземного тунелю, який би використовувався для перевезення людей навколо найбільшого в світі конференц-центру в місті Вінчестер (LVCC).

За задумом, тунель в формі петлі зв’яже найбільш відвідувані місця Лас-Вегаса: семикилометровую частина бульвару Лас-Вегас під назвою Стріп, міжнародний аеропорт Маккарран і стадіон Лас-Вегас.

The Boring Company вважає, що тунель може бути побудований протягом року, що узгоджується з планами LVCC по розширенню. Тобто теоретично нова транспортна система зможе перевозити пасажирів під час виставки споживчої електроніки CES в 2021 році. За оцінками фахівців, проект обійдеться від 35 до 55 млн доларів, хоча точна вартість стане відома тільки після укладення контракту і затвердження плану робіт. Переговори повинні відбутися в червні поточного року.

LVCC є місцем проведення багатьох заходів в місті. Тут проходили концерти, баскетбольні матчі і боксерські бої, а також незліченну кількість виставок, найбільш відвідувана з яких – це CES. Протягом декількох десятиліть конференц-центр поступово розширювався, тому будівництво тунелю в деякому сенсі зніме навантаження на існуючу транспортну розв’язку в цьому районі: монорельс, автобуси, таксі та інший транспорт.

Для The Boring Company цей проект дуже важливий, з огляду на останні невдачі компанії. Не так давно вона зіткнулася з протестами активістів Вестсайду і відмовилася від будівництва тунелю під Лос-Анджелесом. Чиказький проект також не отримав належної підтримки. Будівництво тунелю в Лас-Вегасі було б великою перемогою Маска в просуванні нової системи транспортування. Але тут йому можуть перешкодити таксисти, які свого часу успішно протистояли розвитку монорейки.

Раніше Ілон Маск показав тестовий тунель Boring Company під штаб-квартирою SpaceX в каліфорнійському місті Хоторн. Будівництво тунелю довжиною 2,3 км і шириною 4,3 метра оцінюється в $10 млн.

envelop facebook search