Tilt розробить «розумні» жалюзі на сонячних батареях, що відлякують зловмисників

Компанія Tilt оголосила про запуск виробництва лінійки продуктів для «розумного» будинку. Серед них виявилися і «розумні» віконні жалюзі, що працюють від сонячної енергії. Вони здатні автоматично відкриватися і закриватися в залежності від температури та інших факторів.

Як зазначив виробник, у компанії є 32 патенту та 32 заявки на патенти, які охоплюють різні боки нових смарт-жалюзі. Керувати пристроями можна за допомогою смартфона, використовуючи синхронізацію через Bluetooth. Завдяки додатку користувачі можуть вибирати налаштування для економії енергії, тому жалюзі або штори автоматично закриваються, коли в кімнаті стає дуже жарко, щоб знизити навантаження на кондиціонер. Самі жалюзі працюють від сонячних батарей.

Крім того, «розумні» жалюзі відлякують зловмисників: поки господар перебуває поза домом, вони періодично відкриваються і закриваються, створюючи ілюзію присутності в будинку людей.

Раніше повідомлялося, що український стартап SolarGaps створив ефективні і економічні жалюзі з сонячними панелями. Потужність SolarGaps досягає до 150 Ватт на квадратний метр віконного отвору для зовнішнього розташування. Якщо всередині будинку, то їх потужність досягає 100 Ватт.

envelop facebook search
%d блогерам подобається це: