Toyota і Honda розробили автобус-електростанцію на 454 кВт / год

Надзвичайні події можуть вивести з ладу енергомережі і залишити без електрики цілі регіони. Toyota і Honda почали в вересні тестувати мобільну електростанцію, навантажену водневим паливом і портативними акумуляторами.

В ході випробувань повністю завантажена рухома електростанція зможе дістатися до точки, що знаходиться на відстані 100 км від водневої заправки. Toyota і Honda планують протестувати працездатність автобуса Mobile e в різних сценаріях.

Особливості рухомий електростанції

Мобільна енергетична установка Moving створена на базі автобуса на паливних елементах компанії Toyota, але запас водню в неї в два рази більше. Автобус оснащений двома портативними енергоблоками Power Exporter 9000, 20-ю акумуляторами LiB-AID E500 і 36-ю батареями Honda Mobile Power Pack. Одна така мобільна система виробляє 454 кВт / год енергії з максимальною вихідною потужністю 18 кВт.

Передбачається, що установка буде забезпечувати електрикою устаткування та обладнання рятувальних служб в зонах надзвичайних пригод, центри евакуації і тимчасові притулки. А в проміжках – забезпечувати енергією заходи під відкритим небом: концерти, фестивалі, вечірки тощо.

envelop facebook search