Toyota планує перевести весь свій асортимент автомобілів на електродвигуни через сім років

До числа автовиробників, які планують повну електрифікацію модельного ряду, додалася Toyota. Японський гігант планує поетапно вивести моделі з ДВС зі свого модельного ряду до 2025 року.

Примітно тут те, що Toyota, яка ще недавно затято доводила, що майбутнє за автомобілями на водневих паливних елементах, тепер головним чином ставить на електричні моделі. Якщо точніше, то в найближчі сім років всі моделі Toyota будуть або повністю електричними, або гібридними. Відзначимо, що про повну відмову від автомобілів з ДВС мова поки не йде, але у кожного такого автомобіля Toyota або Lexus буде електрична версія.

Toyota планує почати електрифікацію свого асортименту з ринку Китаю, де до 2020 року вийдуть перші електричні моделі. За Китаєм піде Японія, Індія, Європа і США. У першій половині 2020 року біля Toyota має бути щонайменше 10 нових моделей, які будуть продаватися по всьому світу.

Також Toyota повідомила про плани з нарощування асортименту автомобілів на водневих паливних елементах.

Минулого тижня Toyota повідомила про партнерство з Panasonic в області акумуляторних батарей.

Відзначимо, що Toyota – одна з безлічі автовиробників, які дали обіцянки перевести всі свої автомобілі на електротягу в найближчі 10-15 років. Причому цей рік виявився особливо багатим на такі обіцянки як з боку самих автовиробників, так і з боку окремих країн і міст.

envelop facebook search