TOYOTA ВІДПРАВЛЯЄ В АВТОНОМНУ ПОДОРОЖ ПЕРШЕ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНЕ СУДНО

Toyota

У XXI столітті розвиток отримують найнесподіваніші напрямки в конструюванні транспорту. Завдяки технологічному процесу, знову «оживають» речі, які до недавнього часу вважалися відверто застарілими.

Компанія Toyota стала головним інвестором проекту з будівництва нового експериментального судна, яке, згідно з задумом конструкторів, взагалі не потребуватиме паливі. Працювати корабель буде на гібридному двигуні.

Toyota
Енергію він буде отримувати від хвиль, сонця і вітру. Резервне джерело палива все-таки буде, однак буде він вельми незвичайним. Справа в тому, що це водневий паливний елемент. Втім, і він буде харчуватися головним чином від морської води. Якщо проект буде успішним, інноваційна човен стане першим незалежним судном з часів епохи вітрильних кораблів.

Судно отримало назву «Energy Observer». Цікаво, що спочатку це і мав бути вітрильник, проте конструктори вирішили розвинути ідею і піти в проектуванні ще далі. Корінням проект йде в 1983 рік. Тоді флотський інженер Найджел Айренс створив якусь подобу енергонезалежного корабля, який навіть зміг встановити кілька цікавих рекордів.

TOYOTA Лінійку ЕЛЕКТРИЧНИХ МОДЕЛЕЙ який надійшов у продаж з 2020 року

Toyota
Відомо, що Energy Observer стане відносно невеликим катамараном. Довжина човна досягне 30.5 метрів, а максимальна ширина – 12.8 метрів. Водотоннажність судна складе 28 тонн. Нести вантаж і команду корабель не буде. На борту буде встановлена ​​лише різноманітна дослідницька апаратура, яка допоможе визначити потенціал подальшого розвитку кораблів без палива в XXI столітті. Корабель запустять в тривале 6-літню подорож.

envelop facebook search